Jeśli masz jakieś pytania, zadzwoń: 16 678 51 49
Umów się na wizytę online

Pielęgnacja i ochrona skóry

piękne, jędrne i smukłe ciało

Zindywidualizowana troska to podstawowa metoda pielęgnacji skóry.
Nasz salon posiada linie ekskluzywnych kosmetyków dopasowanych do potrzeb Twojej skóry.

Poczuj klimat SPA.

Nasze urządzenia

Coolsculpting - Kriolipoliza

Coolsculpting TM stosuje zaawansowaną technologię chłodzenia, która selektywnie atakuje komórki tłuszczowe, stale je eliminując, a jednocześnie oszczędzając wszystkie pozostałe tkanki Ochłodzone komórki tłuszczowe przechodzą apoptozę (kontrolowaną śmierć) i stopniowo są eliminowane z organizmu, w wyniku czego grubość warstwy tłuszczowej maleje.

Wyniki badań wykazały, że zabieg Coolsculpting zapewnia zauważalną redukcję tkanki tłuszczowej w ciągu dwóch do czterech miesięcy po zabiegu. Dodatkowe zabiegi Zeltiq można przeprowadzać w okresie od dwóch do czterech miesięcy po zabiegu początkowym, aby uzyskać większy ubytek tkanki tłuszczowej. Idealnymi kandydatami są osoby w dość dobrej kondycji fizycznej, ze średnimi fałdami tkanki tłuszczowej, nie dającymi się łatwo wyeliminować za pomocą diety i ćwiczeń.

 

Zabieg Coolsculpting TM jest zabiegiem przeznaczonym do modelowania sylwetki, nie jest wskazany do leczenia otyłości lub w celach uzyskania spadku masy ciała. Wyniki badań klinicznych wykazały, że zabieg Zeltiq zapewnia zauważalną, możliwą do zmierzenia redukcję tkanki tłuszczowej. Średnia, udokumentowana redukcja tkanki tłuszczowej po jednym zabiegu wynosi 22% masy tkanki tłuszczowej objętej kuracją. Komórki tłuszczowe są usuwane w trakcie normalnego procesu metabolicznego organizmu, w okresie od dwóch do czterech miesięcy po zabiegu.

 Wskazania do wykonania zabiegu Coolsculpting:

     Fałdki tłuszczu zgromadzone w okolicach : bryczesy, wewnętrzna część ud, brzuch, ramiona

Coolsculpting - Kriolipoliza
Zabiegi z wykorzystaniem Coolsculpting - Kriolipoliza

Pakiety i promocje

zobacz wszystkie
Zapisz się na newsletter
Pozostaw swój adres email, a my będziemy informować Cię
na bieżąco o trwających akcjach promocyjnych.