Jeśli masz jakieś pytania, zadzwoń: 16 678 51 49
Umów się na wizytę online

Pielęgnacja i ochrona skóry

piękne, jędrne i smukłe ciało

Zindywidualizowana troska to podstawowa metoda pielęgnacji skóry.
Nasz salon posiada linie ekskluzywnych kosmetyków dopasowanych do potrzeb Twojej skóry.

Poczuj klimat SPA.

Nasze urządzenia

Endermologie ®

Endermologie to najnowsza, opatentowana metoda dzięku której możemy w sposób skuteczny i potwierdzony medycznie poprawić wygląd naszego ciała.

 

  Aparat Cellu M6 Keymodule to  urządzenie za pomocą którego wykonuje się masaże ciała. Cały proces polega na połączeniu podciśnienia z równoczesnym bardzo precyzyjnym masażem mechanicznym. Do komory, w której występuje ciągłe bądź rytmiczne podciśnienie zasysana jest fałda skórna. Jest ona zawijana przez jedną, a rozwijana przez drugą obrotową rolkę mechaniczną. Masują one fałdę ruchem obrotowym wokół własnych osi a także poprzez przesuwanie się względem siebie. Dzięki tej mobilizacji tkanki łącznej następuje jej tymulacja a także zmniejszenie retencji wody. Wynalazca założył firmę nazwaną od jego inicjałów LPG® Systems, która w roku 1986 opatentowała technikę Endermologie® .

 

 

Metoda wykorzystywana jest obecnie m.in. do : 

    * zwalczania cellulitu, modelowania ciała ,
    * likwidacji poduszeczek tłuszczowych,           
    * wspomagania leczenia blizn, przywarć, poparzeń, zwłóknień, rozstępów,

       żylaków i innych  problemów dermatologicznych           
    * drenażu limfatycznego,                       
     

  Najbardziej spektakularne efekty uzyskuje się w zwalczaniu cellulitu. Już bowiem 8-9 na 10 kobiet jest dotkniętych tą przykrą dolegliwością. Pojawia się ona u osób coraz młodszych, także szczupłych. Nawet poważne i  długotrwałe ćwiczenia fizyczne nie są w stanie zlikwidować "pomarańczowej skórki". Jeżeli  nawet dojdzie  do likwidacji poduszek tłuszczowych jakimikolwiek metodami, skóra nie jest w stanie samoczynnie wrócić do swego poprzedniego stanu, odzyskać elastyczności. Terapeuci stosujący metodę odsysania tłuszczu równolegle często korzystają z metody Endermologie®

 

 

  Pacjentki otrzymują równocześnie z zabiegami zalecenia dotyczące stosowania lekkiej diety, wykonywania ćwiczeń kilka razy w tygodniu i codziennego picia około 2,5 litra wody. Ten zespół czynników powoduje bardzo wysoką skuteczność działania. Należy wykonać 14 do 20 zabiegów, początkowo 2 razy, później raz w tygodniu.  Metoda Endermologie jest jedyną metodą, która uzyskała potwierdzenie skuteczności działania, a aparat Cellu M6 uzyskał  certyfikat medyczny.  Jest to bardzo ważne, albowiem na rynku można spotkać wiele aparatów, które próbują naśladować tą metodę, niestety z mizernymi efektami, bowiem działają podobnie do odkurzacza.

 

Endermologie ®

Pakiety i promocje

zobacz wszystkie
Zapisz się na newsletter
Pozostaw swój adres email, a my będziemy informować Cię
na bieżąco o trwających akcjach promocyjnych.