Jeśli masz jakieś pytania, zadzwoń: 16 678 51 49
Umów się na wizytę online

Pielęgnacja i ochrona skóry

piękne, jędrne i smukłe ciało

Zindywidualizowana troska to podstawowa metoda pielęgnacji skóry.
Nasz salon posiada linie ekskluzywnych kosmetyków dopasowanych do potrzeb Twojej skóry.

Poczuj klimat SPA.

Nasze urządzenia

Mikrodermabrazja Korundowa

Materiał ścierny (korund- tlenek glinu - neutralny dla organizmu, najtwardszy po diamencie minerał występujący w naturze) w kontrolowany sposób, za pomocą dyszy jest nakierowywany na skórę, w którą uderza, złuszczając ją. Jednocześnie kryształy, wraz z usuniętym zrogowaciałym naskórkiem są odsysane i pochłaniane do osobnego pojemnika.

  Ogromną zaletą tej metody jest możliwość kontrolowania głębokości złuszczania przez regulację mocy strumienia kryształków korundu, czasu oddziaływania i stopnia nacisku na skórę. Dzięki usuwaniu górnych warstw naskórka w jego warstwie podstawnej dochodzi do wzmożonego tworzenia się nowych, pełnowartościowych komórek. Wędrują one do góry i zastępują komórki uszkodzone prowadząc do odnowy skóry. Zabieg stymuluje naturalny wzrost komórek, wzrost ilości kolagenu i elastyny w skórze właściwej.

 

 

WAPOZON


Wapozon wytwarza gorącą parę oraz posiada funkcję ozonu. wyposażony w zegar pozwala na regulację czasu zabiegu. Ramię posiada dwie płaszczyzny obrotu.
 
VACUUM -SPRAY


Służy do mechanicznego usuwania zanieczyszczeń skórnych (zaskórników otwartych ), poprawia krążenie, likwiduje worki pod oczami i liftuje skórę oraz zrasza powierzchnię skóry preparatami  tonizującymi.


LAMPA WOOD'sa


 Lampa kwarcowa, emitująca promienie nadfioletowe stosowane w kosmetologii i dermatologii (np. do rozpoznania grzybicy).


GŁOWICA CIEPŁO-ZIMNO


Posiada system chłodzenia, który łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia na skórze. Istnieje również opcja rozgrzewania, która stosowana jest przed zabiegiem w celu rozszerzenia naczyń krwionośnych i szybkiego chłonięcia substancji odżywczych.


USUWANIE ZMIAN SKÓRNYCH


Dzięki tej funkcji usuwane są brodawki, kurzajki, włókniaki za pomocą prądu wysokiej częstotliwości.


D'ARSONVAL


Prądy D'arsonvala stosowane są w celu dezynfekcji skóry np. po zabiegu oczyszczania. Maja działanie bakteriobójcze, rozgrzewające i zwiększające wchłanianie substancji aktywnych. Urządzenie posiada trzy rodzaje pelot w zależności od zastosowania.


BRUSH


Służy do masażu skóry, wykonywanego przy pomocy delikatnych szczoteczek. Ma zastosowanie w demakijażu skóry – usuwa zanieczyszczenia skórne. Przyspiesza przemianę materii i ułatwia wchłanianie substancji leczniczych.


GALWAN


Prąd stały stosowany przy nerwobólach, trądziku różowatym, przewlekłych zapaleniach nerwów itd.


ULTRADŹWIĘKI


Dwie głowice emitujące fale dźwiękową o charakterze mikromasażu. Stosowany do wprowadzania substancji aktywnych w głąb skóry.

Mikrodermabrazja Korundowa

Pakiety i promocje

zobacz wszystkie
Zapisz się na newsletter
Pozostaw swój adres email, a my będziemy informować Cię
na bieżąco o trwających akcjach promocyjnych.